Teknopest Fare ve Haşere Kovucu


Teknopest ultrasonik fare ve haşere kovucu olarak dünyada ve Türkiye de en etkili bir markadır. Başta fare ve türleri olmak üzere, hamamböceği, karınca, örümcek, yarasa, akrep ve yılan gibi zararlılarla mücadelede en etkili cihazlara sahiptir.

Küçük mekanlarfan fabrika,okul restoran ve pastaneler gibi işletmeleriniz içinde kullanabileceğiniz ürün secenekleri ile fare ve haşere türevlerinin tamamında kullabilir.

Ergonomik ve şık tasarımı ile evinizin odalarında rahatlıkla kullabilirsiniz.

Benzer markalardan 2 kat üstün olan bu cihazlar, hem ultrasonik hem manyetik vibrasyon ile çalışır.Özel modülasyonları sayesinde tüm gizli saklı hedefleri vurur.

Kurulumu çok kolaydır, çalıştırılabilmesi için prize takılması yeterlidir.

İnsan sağlığı üzerinde hiçbir yan etkisinin bulunmadığı TAEK - Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi tarafından test edilip onaylanmıştır.

Üründe tercih edilebilecek 4 farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

TP-70 // (Küçük mekanlar için en ideal fare ve haşere kovucudur. Fare ve haşere grupları üzerinde maximum etkiye sahiptir.)

TP-100 // (Başta fare ve türleri olmak üzere, hamamböceği, karınca, örümcek, yarasa, akrep ve yılan gibi zararlılarla mücadelede en etkili bir cihazdır.)

TP-250 //  (Fare, yürüyen haşere ve bazı sürüngen türleri için etkilidir.)

TP-400 // (Fare ve kemirgen türleri başta olmak üzere, yarasa, köstebek, gelincik ve sincap, hamamböceği, kalöriferböceği, karınca, örümcek, parke-ağaç, kitap kurdu vb haşere türleri için etkilidir.)


TAKİPTE KALIN

SehriAlisveris © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Sayfa başına dön